Ваня Иванова Ваня Иванова Потребител

Срок за коригиране на Декларация 6



Как се тълкува израза: "може да се коригира до края на месеца, следващ месеца на възникване на задължението за подаване на декларацията"? Това е от чл. 3, ал. 7 от Наредба Н-8/2005 г. Корекцията се отнася за м.септември. Редовните данни на Декларация 1 и Декларация 6 са подадени в НАП на 25.10.2016 г.

До коя дата и месец може да се подават коригиращите данни на Декларация 1 и Декларация 6 заедно по електронен път?



Отговори

  • Здравейте,

    Датата до която може да подавате коригиращи декларации е 25.11.2016 г.
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи с КСО

-->