Задай въпрос тук
Валя Тенева Валя Тенева счетоводител

Декларация по чл. 50



Здравейте!
Ако лице има сключен договор с работодател по чл. 234 от КТ и това е единственият му доход за годината, необходимо ли е да подава ГДД по чл. 50?



Отговори

  • Съжалявам, грешката е моя, но питането ми е за Декларация по чл. 50.
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи със ЗДДФЛ