Добринка Христова Добринка Христова медицинска сестра

Втори трудов договор със същия работодател



Работя в МБАЛ на трудов договор. Може ли да сключа втори на 4 часа със същия работодател, но на друго работно място?



Отговори

  • Здравейте,

    Разпоредбата на чл.110 от Кодекса на Труда Ви дава точно това право – да сключите трудов договор с работодателя, при когото работите, за извършване на работа, която не е в кръга на Вашите трудови задължения, и е извън установеното за Вас работно време.

    Поздрави,
    Николай Иванов
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->