Elena Petrova Elena Petrova Зп Потребител

Срок за регистриране в Бюрото по труда



Здравейте,

Бихте ли ми казали колко дни (календарни или работни) след датата на освобождаване по трудов договор е необходимо да се регистрирам в Бюрото по труда? Договорът ми е прекратен от 28.01.2014.

Благодря Ви предварително!



Отговори

  • Здравейте,

    Срокът за регистрация, като безработно лице в Агенцията по заетостта е в срок от 7 работни дни,считано от 28.01.2014 г.
    /чл.54а ал. 4 т.2 от КСО/

    Регистрацията се извършва в Бюрото по труда по постоянна адресна регистрация.

    Поздрави!
    Адриана Ноева
    • 28 Jan 2014 17:22
    • Elena Petrova (Потребител)
    • Компания: Зп
    • 0
    Благодаря Ви за бързия и изчерпателен отговор!
    Лека вечер и приятна почивка.
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи с КСО

-->