gala ivanova gala ivanova Счетоводител

Декларация по чл.88 от ЗКПО



На загуба сме в ГДД за 2013 съм подала 0. Сега със сигурност ще съм на загуба. Необходимо ли беше да подам декларацията по чл.88 с "0"?



Отговори

  • Здравейте,

    нямате такова задължение. Хубаво е да подавате тази декларация, когато ви се измени прогнозния данъчен резултат, така че да не попадате под ударите на чл.89.

    Поздрави,
    Тони
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи със ЗКПО

-->